Asortyment
Poznaj nasze produkty

Znajdź odpowiednią część

E-katalog Części

Szybko i łatwo znajdź interesujące cię części, wpisz kody lub nazwy produktów, których szukasz. Dzięki odpowiednim opisom i dobrze skrosowanym kodom bez wysiłku odnajdziesz potrzebne produkty.

Zawieszenie

Oświetlenie

Elementy nadwozia

Ponad 30 nowości tygodniowo
dowiedz się więcej
120 nowości produktowych miesięcznie
dowiedz się więcej

Od śrubki po turbinę

FAST oferuje bardzo szeroki asortyment części zamiennych do busów. Od samego początku naszym celem było dostarczenie możliwie kompletnego asortymentu dla większości modeli aut dostawczych jeżdżących po europejskich drogach. 

Dlatego, nasze portfolio budowane jest od podstaw. Zaczynając od najbardziej popularnych i najszybciej zużywających się części, po najmniej popularne, które występują jedynie jako oryginał lub często nie występują w asortymencie producenta pojazdu. FAST to nie tylko dobry aftermarket do znakomitej większości busów. To także wartość dodana. Słuchamy naszych klientów, obserwujemy rynek i wyciągamy wnioski na etapie procesu reklamacyjnego. Efektem takiej aktywności są modyfikacje oraz wzmocnienia jakie stosujemy w produktach FAST.

Stale rozwijamy i poszerzamy gamę towarów do wszystkich marek busów

Zwiększamy asortyment do aut dostawczych Mercedes i Volkswagen

W ciągu 3 lat planujemy powiększenie oferty do 20 000 kodów

Zamów kontakt

Wpisz swoje dane i napisz czego potrzebujesz. Nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

FAST Be Sure

Najczęściej zadawane pytania

To bardzo proste. Masz dwie możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie, a nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą w najbliższym możliwym terminie. Jeśli chcesz porozmawiać od razu w zakładce kontakt znajdują się dane kontaktowe do naszych handlowców.

Chociaż części dostawcze są podstawą naszego biznesu, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność także w zakresie samochodów osobowych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w produkcji części do bardzo wymagającej kategorii aut dostawczych, obecnie wprowadzamy do naszej oferty coraz więcej części do osobówek.

To żaden problem. Nasz zespół specjalistów pomoże w doborze pierwszego zatowarowania, na podstawie danych z twojego rynku. Przeszkolimy twój zespół handlowców z wiedzy na temat części oraz ich doboru. Dostaniesz dostęp do platformy zamówieniowej oraz kontakt do swojego bezpośredniego opiekuna.

Fast daje Ci możliwość osiągnięcia dużych przychodów bez zmian w strukturze twojej sprzedaży. Nasi specjaliści wyszkolą twoich pracowników w doborze i wiedzy na temat części do busów. Możesz wzwiększyć swoje zyski w sprzedaży do swoich stałych klientów oraz pozyskać zupełnie nowych odbiorców. Rezultat, znacząco większe obroty tym samym nakładem pracy.