Części do Iveco Daily

FAST oferuje ponad tysiąc części do Iveco Daily – jednego z najpopularniejszych samochodów dostawczych w Europie. Oferta FAST jest w tym zakresie tak szeroka dzięki wyjątkowemu doświadczeniu w pozyskiwaniu części do busów produkcji włoskiej. Oprócz szerokiego wyboru części do Iveco Daily w ofercie firmy znajdują się też części do samochodów ciężarowych Iveco: Eurocargo, Eurotech, Eurostar, a także Stralis i Tector. 

Znamy każdą śrubkę w samochodach Iveco Daily po roku 1990, dlatego wiemy, które części wymagają wymiany częściej od innych, potrafimy też wzmacniać i udoskonalać części w porównaniu z oryginałami. 

Oferta dla samochodów Iveco Daily od FAST

Oferta części Fast do Iveco Daily obejmuje wszystkie podzespoły pojazdu. Od maski po to, co się pod nią kryje: części silnika, elektryczne oporządzenie silnika, zawieszenie silnika, elementy układu napędowego, paliwowego, czy wydechowego. Od wyposażenia kabiny, poprzez lampy, czujniki i szereg innych elementów instalacji elektrycznej, kierowniczej, zawieszenia, aż po koła. 

Wśród elementów mechanicznych na uwagę zasługują kluczowe części silnika: wały korbowe, łożyska wałów, panewki, pierścienie cylindrów, a także dodatkowe elementy, takie, jak części instalacji EGR, koła, obudowy, czy popychacze rozrządu, napinacze, wtryskiwacze, pompy paliwa, komplety filtrów wraz z obudowami, przewody paliwowe, powietrzne, sprężarki czy intercoolery, a także elementy układu wydechowego. 

Części zamienne do Iveco Daily oferowane przez FAST to także ważne elementy wpływające na bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy. Wśród nich znajduje się kompletne oświetlenie pojazdu, wycieraczki, wraz z silniczkami i ramionami, a także skraplacze i sprężarki klimatyzacji. Ulepszenie względem oryginału stanowią części eksploatacyjne, tj. filtr kabinowy standardu PM 2.5 z aktywnym węglem i jonami srebra

Jeśli chodzi o elementy zawieszenia do Iveco Daily, to FAST oferuje komplet do większości roczników. Prawdziwym bestsellerem są zestawy naprawcze wahaczy, umożliwiające wymianę drobnych zużywających się elementów zawieszenia, bez konieczności wymiany całego wahacza. 

Produkty ulepszone od marki FAST

Warto wspomnieć o produktach ulepszonych i wzmocnionych w porównaniu z oryginalnymi częściami Iveco. Przykładem takiego rozwiązania są wahacze ze zmodyfikowanymi sworzniami, które są specjalnie frezowane, mają szerszy kołnierz i wzmocnione spawy, a także są dodatkowo zabezpieczone segerem. Z kolei rury intercoolera dla Iveco Daily po roku 2014 posiadają wzmocnione ścianki, oraz są wytwarzane ze specjalnie wzmocnionego materiału.  

FAST to także możliwość znacznego zwiększenia możliwości pojazdu, poprzez zastosowanie rozwiązań alternatywnych do oryginału. W przypadku Iveco Daily takim rozwiązaniem jest zestaw pneumatycznych poduszek zawieszenia, umożliwiający bezpieczne stosowanie auta w szerszym zakresie warunków (np. drogi nieutwardzone, duże obciążenie osi). 

W wielu przypadkach FAST jest jedyną alternatywą dla części zamiennych Iveco. Przykładem takiej części jest wymiennik ciepła EGR dla Iveco Daily z silnikiem 2.3 JTD.